Непереможні Канада та Швеція, Велика Британія наостанок здолала Австрію

22 мая 2024 г.
Результати та огляди матчів заключного ігрового дня групового раунду
У Чехії продовжуються поєдинки чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні. Вашій увазі результати та огляди матчів заключного ігрового дня групового раунду, які відбулися у вівторок 20 травня.

Чемпіонат світу. Група А:

Австрія — Велика Британія 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

Канада — Чехія 4:3 ОТ (0:0, 0:0, 3:3, 1:0)

Фінляндія — Швейцарія 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Чемпіонат світу. Група В:

Франція — Німеччина 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)

Латвія — США 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)

Швеція — Словаччина 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

За підсумками семи турів до чвертьфіналів вийшли по чотири найкращі команди кожної з груп, натомість збірні, які зайняли останні сходинки — понизились до дивізіону IA.
Збірна України дізналася всіх суперників на наступний ЧС

Чинні чемпіони з Канади та Швеція без жодної поразки прорвалися до плей-офф чемпіонату світу 2024 року.

Шведи, демонструючи вражаючу форму, виграли всі сім матчів групового етапу в основний час, заробивши максимальну кількість очок - 21.

Чинні віцечемпіони з Німеччини, хоча й здобули п'ять перемог, двічі зазнали розгромних поразок - 1:6 від США та Швеції.
Найрезультативнішою командою групового етапу стали американці, закинувши 37 шайб. Найкращу ж різницю закинутих і пропущених шайб має Швеція - +26.
Турнірна таблиця

Таким чином, визначились усі пари, які зіграють у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні.

23 травня, четвер

17:20. Канада — Словаччина
17:20. Швейцарія — Німеччина

21:20. США — Чехія
21:20. Швеція — Фінляндія

Півфінали елітного дивізіону відбудуться в суботу, 25 травня. Фінал та матч за третє місце — в неділю, 26 травня.