Фан-клуби

Уболівальники ХК «Донбас» – особлива гордість донецького клубу, рушійна сила, яка змушує долати всі перешкоди та впевнено рухатися вперед.П'ять причин вступити до фан-клубу ХК «Донбас»

1. Подорожуй разом із командоюНаприклад, у фіналі Української хокейної ліги донецький «Донбас» знову зійшовся із «Кременчуком». ХК «Донбас» організував виїзд уболівальників на фінальні матчі до Кременчука, Полтавської області. Понад 50 фанатів підтримали донеччан на ЛА «Айсберг», окрім основної програми, донецький клуб підготував сюрприз для фанатів – захоплюючі екскурсії регіоном.

2. Бери участь у конкурсах та розіграшах від ХК «Донбас»Наприклад, конкурс «Дорога на плей-оф». Для участі необхідно було зняти коротке відео або підготувати добірку фото, в яких розповісти про свій шлях на матчі плей-оф, після чого розмістити підсумковий матеріал на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook або Instagram із хештегами #hcdonbass та #дороганаплейоф.
Головним призом конкурсу була гарантована участь переможця у матчі всіх зірок, який пройшов після закінчення сезону.

3. Відзначай свята разом із друзями

Хокейний клуб «Донбас» завжди проводить яскраві заходи та креативно відзначає свята. Чи то Новий рік, чи Хелловін, чи День захисту дітей – донецький клуб завжди знайде чим вас здивувати.

4. Відпочивай активно з ХК «Донбас»Наприклад, напередодні старту Donbass Open Cup любителі хокею з Дружківки, Краматорська та Слов'янська влаштували велопробіг «Ми їдемо на хокей».

Одним із організаторів пробігу став фанатський осередок заводу НКМЗ, співробітники якого регулярно відвідують матчі донеччан не перший рік.

5. Стань хокейним експертом і перевір свій вдачуНаприклад, п'ять років поспіль ХК «Донбас» проводить конкурс прогнозистів завдовжки у сезон. За кілька годин до старту кожного матчу «Донбасу» в Українській хокейній лізі в офіційній спільноті донецького клубу у Facebook з'являється пост «Вгадай точний рахунок», у коментарях до якого потрібно залишити свій варіант результату зустрічі. Після цього всі відповіді будуть занесені в одну загальну базу учасників. За кожну правильну відповідь нараховуються бали. Усі очки підсумовуються. Наприкінці сезону гравець, який набрав найбільшу кількість балів, отримає ігровий светр ХК «Донбас» із нанесенням прізвища.

Основою фан-сектору клубу, починаючи з сезону 2013/2014, стали учасники шкільного фан-руху.Що дає відкриття фан-осередку у вашій школі?
  • можливість активно підтримувати улюблену команду на домашніх іграх;
  • можливість вболівати за команду на виїзних іграх;
  • проведення фан-зустрічей із гравцями клубу у вашій школі;
  • участь у соціальних проектах та заходах клубу.


ВСТУПАЙ У ФАН-КЛУБ ХК «ДОНБАС» І СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ СПОРТИВНОЇ СІМ'Ї ДОНБАСУ!

ДИВІМОСЯ ХОКЕЙ РАЗОМ!