YouTube-канал XSPORT досяг позначки півмільйона підписників

YouTube-канал XSPORT досяг позначки півмільйона підписників

25 апреля 2024 г.
Хокейний клуб «Донбас» щиро вітає команду XSPORT з досягненням!
YouTube-канал XSPORT подолав позначку 500 тисяч підписників! Відкривши опис каналу, створеного 12 років тому, ви можете прочитати, що його мета – популяризація здорового та активного способу життя, посилення інтересу глядачів до різних видів спорту, забезпечення гідної підтримки українським спортсменам. Все це правда, проте головна місія XSPORT на будь-яких платформах – радувати якісним контентом, і нам дуже приємно констатувати, що YouTube-канал успішно справляється з цим завданням уже понад десятиліття.

За 12 років існування каналу на ньому вийшло майже 8,8 тисяч відео, які сумарно набрали понад 320 мільйонів переглядів.

При цьому понад третина з них, 121 млн, були набрані за останній рік. Також за останній рік на YouTube канал XSPORT підписалося 198,5 тисяч людей, і це краще за будь-які слова говорить про те, що канал продовжує розвиватися.

Найпопулярніше відео на каналі з чарівними танцями волейболістки Юлії Герасимової набрало цілих 11 млн переглядів.


Розминку легкоатлетки Ольги Ляхової побачили 7,7 млн. користувачів.


А моментами яскравої перемоги збірної з легкої атлетики в естафеті 4 по 400 м на Універсіаді-2019 насолодились 2,8 млн разів.


Про шлях YouTube-каналу до успіху та про його головні досягнення згадав головний редактор XSPORT Олександр Сукманський:

«На початку роботи нашого каналу ми експериментували, одними з перших намагалися привнести український спорт в YouTube, і нам це вдалося. Наш канал був одним з перших, хто 12 років тому почав говорити про український спорт на цій платформі. Величезну роль у цьому відіграв головний редактор Олександр Мащенко – він був ідейним натхненником всього, що з'являлося на нашому каналі в перші роки його існування.


У нас був популярний формат веб-конференцій, через який пройшло багато зірок, таких як Марта Костюк, Леся Цуренко, Олена Білосюк (Підгрушна), Ганна Різатдінова, Віктор Коваленко, Владислав Ващук та багато-багато інших, а найпопулярніші відео на каналі набирали мільйони переглядів».


«З початку повномасштабної війни ми створили проект Разом до перемоги, говорили про хокей з Олексієм Лазаренком, який бере участь в бойових діях, в рамках проекту PROХокей, спілкувалися з нашими спортсменами, тренерами та функціонерами про те, хто де був на момент початку війни, що з ними сталося, всі оперативно виходили на зв'язок, спілкувалися з великим бажанням».


«Саме XSPORT, у тому числі через свій YouTube, у величезній кількості приніс до України топовий міжнародний хокей, неймовірно популяризував цей вид спорту. Ми транслювали багато матчів національної збірної України з хокею, Лігу чемпіонів, де грав наш Донбас, і сподіваємося, що колись він туди повернеться».


XSPORT показує прямі трансляції топових спортивних подій, пізнавальні та розважальні програми, новини, аналітичні студії, ексклюзивні інтерв'ю, разом з каналом переживаємо злети та падіння українських спортсменів, висвітлюючи футбол, баскетбол, хокей, теніс, бокс, гандбол, волейбол, фехтування, а також багато інших видів спорту. XSPORT обов'язково продовжувати утримувати почесний статус одного з головних спортивних ресурсів нашої країни. Але все це можливо тільки завдяки вам та вашому інтересу, тому не забудьте підтримати YouTube-канал XSPORT своєю підпискою та лайками. Пориньте у вируюче море українського та світового спорту разом з XSPORT!

Джерело xsport.ua