Благодійники звітують: подарунки дітям на зимові свята

Благодійники звітують: подарунки дітям на зимові свята

28 декабря 2022 г.
Розповідаємо про діяльність Фонду Бориса Колеснікова у грудні
Наші діти за останній рік подорослішали на ціле життя. Ми, дорослі, намагаємося врятувати дитинство травмованої війною малечі, створюємо для неї звичну новорічну атмосферу, готуємо подарунки.

Наш Фонд долучився до низки благодійних ініціатив, які подарували святковий настрій кожному малюкові, не залишили без уваги жодної дитини. Так, солодкі набори від нас отримали 30 000 школярів, вихованців дитбудинків і інтернатів, маленьких пацієнтів медичних закладів на Донеччині, Рівненщині та Київщині.

Ще 5 000 кілограмів солодощів ми відправили до прихистків на Львівщину і Тернопільщину та інші регіони, які відчинили свої двері для діток-переселенців із Донеччини та Луганщини.

Наші маленькі друзі, особлива подяка вам за відгуки і тисячі фото з нашими солодкими подарунками! Ви нам влаштували справжнісінький флешмоб! Переважна більшість світлин зроблена вами за відсутності електроенергії, біля понівечених війною шкіл та під звуки тривожних сирен, а наша мета – подарувати вам щасливе, безхмарне, мирне майбутнє у квітучій незалежній Україні! І ми усі разом впевнено крокуємо до цієї мети, спільно наближаємо День великої перемоги!

Тримаємось, працюємо, чекаємо!